X2O Snelste Ronde

In elke manche van de Ethias Cross wordt bij de mannen en vrouwen elites een X2O Snelste ronde klassement opgemaakt.  De 3 mannen/vrouwen die tijdens elk van de wedstrijden van de Ethias cross de 3 snelste ronden rijden krijgen respectievelijk 3, 2 en 1 punten voor het X2O snelste ronde klassement.

Wie op het einde van het seizoen de meeste punten scoort in dit klassement is de eindwinnaar van de X2O Snelste Ronde en ontvangt hiervoor een cheque van 2000 EUR.  Bovendien mag de winnaar een cheque van 500  EUR overhandigen aan een goed doel dat hij/zij een warm hart toedraagt.

Bij gelijke puntenstand in het X2O Snelste Ronde klassement is er voorrang voor de renner met het beste resultaat in één van de manches.  Is dat resultaat ook gelijk, telt het aantal keer dat dat resultaat werd behaald, eventueel gevolgd door het aantal keer een volgende beste resultaat…

De punten voor het X2O Snelste Ronde klassement worden enkel toegekend indien de renners die hiervoor punten behaalden, de respectievelijke wedstrijd ook uitrijden.

Dames Elite – Lokeren

1.Denise Betsema
2.Fem Van Empel
3.Aniek Van Alphen

Dames Elite – Beringen

1.Yara Kastelijn
2.Denise Betsema
3.Fem Van Empel

Dames Elite – Bredene

1.Denise Betsema
2.Yara Kastelijn
3.Puck Pieterse

Dames Elite – Meulebeke

1.Sanne Cant
2.Alicia Franck
3.Zoë Backstedt

Dames Elite – Leuven

1.Anna Kay
2.Ellen Van Loy
3.Laura Verdonschot

Dames Elite – Essen

1.Zoë Backstedt
2.Anna Kay
3.Laura Verdonschot

Dames Elite – Maldegem

1.Annemarie Worst
2.Aniek van Alphen
3.Manon Bakker

Dames Elite – Sint-Niklaas

1.Lucinda Brand
2.Denise Betsema
3.Annemarie Worst

Klassement Dames Elites

1.Denise Betsema10
2.Yara Kastelijn5
3.Anna Kay5
4.Annemarie Worst4
5. Zoë Backstedt4
6.Fem Van Empel3
7.Sanne Cant3
8.Aniek Van Alphen3
9.Lucinda Brand3
10.Alicia Franck2
11.Ellen Van Loy2
12.Laura Verdonschot2
13.Puck Pieterse1
14.Manon Bakker1

Heren Elite – Lokeren

1.Eli Iserbyt
2.Michael Vanthourenhout
3.Lars Van der Haar

Heren Elite – Beringen

1.Eli Iserbyt
2.Lars Van der Haar
3.Laurens Sweeck

Heren Elite – Bredene

1.Laurens Sweeck
2.Eli Iserbyt
3.Lars Van der Haar

Heren Elite – Meulebeke

1.Michael Vanthourenhout
2.Eli Iserbyt
3.Emiel Verstrynge

Heren Elite – Leuven

1.Laurens Sweeck
2.Tom Meeusen
3.Felipe Orts

Heren Elite – Essen

1.Wout Van Aert
2.Thijs Aerts
3.Lennert Belmans

Heren Elite – Maldegem

1.Eli Iserbyt
2.Lars van der Haar
3.Niels Vandeputte

Heren Elite – Sint-Niklaas

1.Eli Iserbyt
2.Laurens Sweeck
3.Michael Vanthourenhout

Klassement Heren Elites

1.Eli Iserbyt16
2.Laurens sweeck9
3.Lars van der Haar6
4.Michael Vanthourenhout 6
5.Wout van Aert3
6.Tom Meeusen2
7.Thijs Aerts2
8. Emiel Verstrynge1
9.Felipe Orts1
10.Lennert Belmans1
11.Niels Vandeputte1