Snelste Ronde

In elke manche van de Ethias Cross wordt bij de mannen en vrouwen elites een Snelste ronde klassement opgemaakt.  De 3 mannen/vrouwen die tijdens elk van de wedstrijden van de Ethias cross de 3 snelste ronden rijden krijgen respectievelijk 3, 2 en 1 punten voor het snelste ronde klassement.

Wie op het einde van het seizoen de meeste punten scoort in dit klassement is de eindwinnaar van de Snelste Ronde en ontvangt hiervoor een cheque van 2500 EUR.  Bovendien mag de winnaar een cheque van 500  EUR overhandigen aan een goed doel dat hij/zij een warm hart toedraagt.

Bij gelijke puntenstand in het Snelste Ronde klassement is er voorrang voor de renner met het beste resultaat in één van de manches.  Is dat resultaat ook gelijk, telt het aantal keer dat dat resultaat werd behaald, eventueel gevolgd door het aantal keer een volgende beste resultaat…

De punten voor het Snelste Ronde klassement worden enkel toegekend indien de renners die hiervoor punten behaalden, de respectievelijke wedstrijd ook uitrijden.

Dames Elites Lokeren

1.Aniek Van Alphen7:49
2.Manon Bakker7:53
3.Denise Betsema8:05

Dames Elites Kruibeke

1.Lucinda Brand7:44
2.Yara Kastelijn7:46
3.Denise Betsema7:47

Dames Elites Beringen

1.Denise Betsema6:46
2.Ceylin Del Carmen Alvarado6:55
3.Eva Lechner6:56

Dames Elites Leuven

1.Ceylin Del Carmen Alvarado6:16
2.Denise Betsema6:16
3.Lucinda Brand6:19

Dames Elites Essen

1.Marianne Vos7:47
2.Yara Kastelijn7:52
3.Kata Blanka Vas 7:53

Dames Elites Bredene

1.Kata Blanka Vas8:25
2.Sanne Cant8:34
3.Clara Honsinger8:35

Dames Elites Eeklo

1.Manon Bakker7:12
2.Denise Betsema7:13
3.Sanne Cant7:15

Dames Elites Sint-Niklaas

1.Denise Betsema7:15
2.Annemarie Worst7:19
3.Fem Van Empel7:20

Eindklassement Dames Elites

1.Denise Betsema12
2.Ceylin Del Carmen Alvarado
Manon Bakker
5
3.Lucinda Brand
Kata Blanka Vas
Yara Kastelijn
4
7. Aniek Van Alphen
Marianne Vos
Sanne Cant
3
10.Annemarie Worst2
11.Eva Lechner
Clara Honsinger
Fem Van Empel
1

Heren Elites Lokeren

1.Eli Iserbyt6:30
2.Toon Aerts6:32
3.Michael Vanthourenhout6:34

Heren Elites Kruibeke

1.Toon Aerts6:28
2.Laurens Sweeck6:28
3.Eli Iserbyt6:30

Heren Elites Beringen

1.Toon Aerts5:44
2.Eli Iserbyt5:49
3.Daan Soete5:51

Heren Elites Leuven

1.Eli Iserbyt5:28
2.Lars Van der Haar5:30
3.Michael Vanthourenhout5:30

Heren Elites Essen

1.Mathieu van der Poel6:46
2.Laurens Sweeck6:47
3.Quinten Hermans6:47

Heren Elites Bredene

1.Mathieu van der Poel7:13
2.Michael Vanthourenhout7:16
3.Toon Aerts7:19

Heren Elites Eeklo

1.Quinten Hermans6:21
2.Toon Aerts6:21
3.Eli Iserbyt6:21

Heren Elites Sint Niklaas

1.Eli Iserbyt6:07
2.Laurens Sweeck6:09
3.Toon Aerts6:12

Eindklassement Heren Elites

1.Eli Iserbyt13
2. Toon Aerts12
3.Mathieu van der Poel
Laurens Sweeck
6
5.Michael Vanthourenhout
Quinten Hermans
4
7.Lars van der Haar2
8.Daan Soete1